Sláva, nazdar výletu

vytvořeno: 9.6.2016, před 8 roky v rubrice Mateřská Škola Boršice V rámci environmentální výchovy jsme i tématicky zaměřili náš výlet. Měli jsme možnost navštívit muzeum lesnictví a myslivosti, které je v hájence pod hradem Buchlovem. Zde nás čekalo zajímavé povídání o myslivosti a lesnictví v podání lesnických pedagogů - Davida Kratochvíla a Ing. Pavla Zoubka. Po malém občerstvením jsme se společně vydali na naučnou stezku" Okolo Buchlova", kde měly děti možnost nejen obdivovat krásy a tajemství lesa, ale i dřevěné sochy lesní zvěře z dílny slovenského řezbáře. Dětský úsměv jako poděkování patří již zmíněným lesníkům, jak za krásný přístup k dětem, tak i za občerstvení a dárečky, které měli pro naše děti nachystané.